1. Úvod
  2. Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Objednávky sítí přijaté do středy do 20-ti hodin expedujeme vždy následující týden v úterý.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu.  Okenní i dveřní sítě proti hmyzu se stávají nezbytným doplňkem oken a  dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou  záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které  nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Můžete si zvolit mezi  pevnou sítí nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu.

Sítě proti hmyzu jsou vyrobeny ze skelného vlákna potaženého plastem,  které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Síť proti hmyzu je  vyráběna v šedé nebo černé barvě a na okenním profilu je téměř  neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je  upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje  celkový vzhled okna.

Pevné ( rámové ) okenní sítě proti hmyzu

Rám okenní sítě proti hmyzu je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny typy okenních sítí proti hmyzu umožňují sejmutí sítě s okna.

Pevné (rámové) dveřní sítě proti hmyzu

Rám dveřní sítě proti hmyzu je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá dveřní síť proti hmyzu se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Rolovací okenní sítě proti hmyzu

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení rolovací sítě proti hmyzu zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.