Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Žaluzie
  3. Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie Horizontální interiérová žaluzie

Horizontální žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru. Horizontální žaluzie ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou horizontálních žaluzií je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie ISOLINE

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Horizontální žaluzie je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži horizontální žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

Horizontální žaluzie — celostínící provedení


Celostínící provedení s excentricky vystřiženými otvory pro vytahovací pásku i pro boční silonové vedení minimalizuje prostup světla a zajišťuje lepší soukromí.

Vzorníky žaluzií zde..