1. Úvod
  2. Venkovní rolety na míru

Venkovní rolety na míru

Rolety Vám rádi naceníme na míru. Zašlete nám rozměry na info@prooknaadum.cz a obratem se dozvíte cenu. Objednávky na venkovní rolety přijímáme vždy do středy do 20-ti hodin, expedujeme je následující týden v úterý.

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace venkovních rolet je zaručená použitím nejlepších materiálů, to znamená vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Venkovní roletyvytvářejí vyrovnané vnitřní klima. V zimě zůstává teplo uvnitř a tím šetříte až o 40 % energie. V létě vedro zůstává venku a uvnitř je příjemný chládek. 

Použitím venkovních rolet výrazně snižuje obtěžování hlukem. Venkovní rolety jsou ovládány buď manuálně popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky, která dokáže za vás předstírat, že jste doma. Hliníkové lamely jsou tak zajištěny, že je lze jen těžko vypáčit, a proto jsou výbornou ochranou proti vloupání.

Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové vyplněné polyuretanovou pěnou. Standardně jsou dodávané v mnoha barevných odstínech. Hliníkové vodící nohy se připevňují na rámu okna nebo do ostění. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL a imitace dřeva). Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v 6-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Box je možný dodat i v kulatém provedení a ve stejné barvě jako vodící nohy. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

venkovní rolety vzorník

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.