1. Úvod
  2. Žaluzie
  3. Dřevěné žaluzie

Žaluzie / Dřevěné žaluzie

Nádherná kresba dřevěných žaluzií z přírodního dřeva navozuje atmosféru harmonie, komfortu a útulnosti. Přírodní materiál a kvalita zpracování Vás vždy dokáže okouzlit svoji prostou krásou, užitečností i trvanlivostí.

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplňek bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Dřevěné žaluzie jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru. Dřevěné žaluzie dotvářejí a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Provedení dřevěných žaluzií je řadí na vrchol stínící techniky. Jsou záležitostí nadstandartní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Na výběr nabízíme 20 různých odstínů lamely 25mm a 20 různých odstínů lamely 50mm.

Vzorník dřevěných žaluzií:

dřevěná žaluzie classic - vzorník barevdřevěná žaluzie classic plus - vzorník barevdřevěná žaluzie classic plus II. - vzorník barevdřevěná žaluzie classic pluss II. - vzorník barev

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.