Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. JAK NAKUPOVAT
  3. Doprava a platba
Doprava

Způsob plateb:

Zaslání na dobírku - v případě, že preferujete platbu na dobírku, zaplatíte v hotovosti u řidiče. Vaše objednávka bude vyřízena obratem. O odeslání zásilky budete informováni v den, kdy bude zásilka vyexpedována.

Platba předem na bankovní účet - pokud jste zvolili jako způsob úhrady platbu předem, žádáme Vás o úhradu objednávky na b.ú. č: 2200448781/2010, vedený u FIO banky. Jako variabilní symbol částky uveďte číslo objednávky. Po připsání částky na náš účet Vám bude zásilka expedována. O odeslání zásilky budete informováni mailem.

Ceník dopravného a plateb pro doručení zásilek:

Standartní zásilky po ČR - GLS, FOFR - 119,00 Kč
Drobné zboží do obálky po ČR - Česká pošta - 65,00 Kč
Nadrozměrné zásilky a parapety - 190,- Kč
Osobní odběr Praha - platí pouze pro parapety
Zboží do obálky Slovensko - 150,00 Kč
Zásilky do 15-ti kg Slovensko - 300,00 Kč
Zásilky nad 15kg nebo nad 2m Slovensko - 500,00 Kč

Dobírka GLS, FOFR - 30,- Kč

Dobírka Česká pošta - 60,- Kč

Balné: ZDARMA

Vámi objednané zboží Vám doručí systém FOFR nebo GLS

POSTUP PŘI PŘEBÍRÁNÍ ZBOŽÍ !!!

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. Podpisem převzetí kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci z důvodu porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

Zboží je vždy nutné překontrolovat ve chvíli, kdy jej zákazník přebírá od přepravce. V případě poškození obalu nebo samotného zboží, musí být toto zapsáno do předávacího protokolu přepravce a následně nás neprodleně kontaktovat.
V případě, není-li zapsána výhrada v protokolu přepravce ohledně poškozeného obalu či zboží, rozumí se, že bylo zboží převzato nepoškozené a zákazník se vystavuje nebezpečí zamítnutí reklamace.


možnost sledovat zásilku na: http://objednavky.fofrcz.cz/index.php?id=sledovani