Novinky
29.10.2012
Látkové rolety na míru
Více než 50 látek nových látek pro látkové rolety na míru, více zde.. číst celé
29.10.2012
Rolety Den - noc zebra
Nyní na výběr více než 40 látek pro látkové rolety den - noc, více zde.. číst celé
27.01.2012
Korkové dlaždice
Nové druhy podlahových korkových dlaždic číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Objednávky sítí přijaté do středy do 20-ti hodin expedujeme vždy následující týden v úterý.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu.  Okenní i dveřní sítě proti hmyzu se stávají nezbytným doplňkem oken a  dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou  záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které  nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Můžete si zvolit mezi  pevnou sítí nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu.

Sítě proti hmyzu jsou vyrobeny ze skelného vlákna potaženého plastem,  které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Síť proti hmyzu je  vyráběna v šedé nebo černé barvě a na okenním profilu je téměř  neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je  upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje  celkový vzhled okna.

Pevné ( rámové ) okenní sítě proti hmyzu

Rám okenní sítě proti hmyzu je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny typy okenních sítí proti hmyzu umožňují sejmutí sítě s okna.

Pevné (rámové) dveřní sítě proti hmyzu

Rám dveřní sítě proti hmyzu je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá dveřní síť proti hmyzu se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Rolovací okenní sítě proti hmyzu

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení rolovací sítě proti hmyzu zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.